Лінія консультації

(Технічні питання)
+38 (044) 294-66-94
[email protected]

Офіс

(Ліцензії, оплати, рахунки)
+38 (044) 294-66-91
[email protected]


Дата і час проведення онлайн-семінару: 13 вересня 2023 року (середа) з 10:00 до 13:30.

КЛЮЧОВІ ТЕМИ ЛЕКТОРІЮ:

 1. Облік перевезень, основні вимоги щодо документування перевезень, валютний облік та "нерезидентські" податки. Ірина Губіна (експерт з податкового планування, автор численних публікацій з оподаткування і бухгалтерського обліку, незалежний консультант з бухгалтерського та податкового обліку, CAP, DipIFRrus ACCA).

 2.  

  Особливості ПДВ-обліку при послугах з перевезення вантажів. Сергій Дробоття (редактор рубрики ІТС "ПДВ: правила оподаткування та обліку", автор численних аналітичних матеріалів у спеціалізованих бухгалтерських виданнях).

 3.  

  Сервіси FREDO для здачі звітності, адміністрування ПДВ, обміну первинними документами. Вадим Косий (директор компанії "ФРЕДО").

УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-СЕМІНАРІ:

 • Безкоштовно для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення онлайн-семінару один з таких тарифних пакетів: "ІТС ПРОФ" (як платний, так і пільговий) / "ІТС Ретро" / "Тех.підтримка" / "Бухгалтерський". Безкоштовна участь розповсюджується на одну людину від організації.
 • 300 грн з ПДВ для всіх інших учасників, в тому числі за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий на дату проведення онлайн-семінару один з таких тарифних пакетів: "ІТС ПРОФ" (як платний, так і пільговий) / "ІТС Ретро" / "Тех.підтримка" / "Бухгалтерський". Організація, яка до дати проведення онлайн-семінару оформить доступ до одного з вищеперерахованих тарифних пакетів, отримує право на безкоштовну участь.

Обов’язкова попередня реєстрація на www.unionba.com.ua


19 червня
 • додано можливість налаштовувати накладання електронних підписів: Відповідальна особа – Печатка та Відповідальна особа для комплекту підписів СМКОР;
 • нові та змінені Форми.