Лінія консультації

(Технічні питання)
+38 (044) 294-66-94
[email protected]

Офіс

(Ліцензії, оплати, рахунки)
+38 (044) 294-66-91
[email protected]

Після оновлення мережевої версії Fredo до версії 01.03.128 у деяких користувачів, при запуску встановленої станції, може виникати помилка "Помилка підключення до сервера. Перевірте чи запущено службу на сервері або зверніться до адміністратора сервера".


Запрошуємо на ВЕЛИКИЙ КВАРТАЛЬНИЙ СЕМІНАР 11 квітня 2024 року


У деяких клієнтів при оновлені до версії 01.03.122 виникають помилки. Дана ситуація виявляється у тих користувачів, які використовують застарілу версію СУБД FireBird 2.1.


Запрошуємо на ВЕЛИКИЙ РІЧНИЙ СЕМІНАР 17 січня 2024 року


Запрошуємо топ-менеджмент та керівників підрозділів підприємств прийняти участь в конференції VI ERP FORUM. Захід присвячений розвитку продуктів BAS для середнього та великого бізнесу, включаючи випуск редакції 2.5 програми "BAS Комплексне управління підприємством".


Запрошуємо на стенд Спілки Автоматизаторів Бізнесу на Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу "FoReCH", що відбудеться 28-30 листопада 2023 року в м. Києві.


Запрошуємо на стенд Спілки Автоматизаторів Бізнесу на Міжнародній будівельній виставкці "InterBuildExpo", що відбудеться 25-27 жовтня 2023 року в м. Києві.


Запрошуємо на ВЕЛИКИЙ КВАРТАЛЬНИЙ СЕМІНАР 3 жовтня 2023 року.


Запрошуємо відвідати стенд FREDO на виставкці "Індустрія торгівлі", де Ви зможете отримати консультації спеціалістів з впровадження та супроводу сервісів FREDO з подачі електронної звітності та електронного документообміну.

"Індустрія торгівлі" – ключова подія українського ринку ритейлу, яка презентує повний комплекс технологій, обладнання і послуг для ритейлу.


13 вересня 2023 року в рамках онлайн-сервісу "Лекторій" заплановано проведення онлайн-семінару для користувачів програм автоматизації бізнесу на тему: "Перевезення вантажів: облік у контрагентів".


8 травня
  • доопрацьовано Протокол документа - до групи записів Документообіг з контрагентом у блок Прийом додано новий рядок "Дата та час відправки документа контрагентом";
  • оновлено кореневі сертифікати ЦСК "Україна";
  • оновлені Довідники;
  • нові та змінені Форми.