Лінія консультації

(Технічні питання)
+38 (044) 294-66-94
[email protected]

Офіс

(Ліцензії, оплати, рахунки)
+38 (044) 294-66-91
[email protected]


У деяких клієнтів при оновлені до версії 01.03.122 виникають помилки. Дана ситуація виявляється у тих користувачів, які використовують застарілу версію СУБД FireBird 2.1. Ця СУБД знята з підтримки виробником з 05.12.2014 (https://firebirdsql.org/en/discontinued-versions/), має свої недоліки, вразливості, функціональні обмеження і неможливість реалізації деяких потреб, що виникають у клієнтів. В програмі FREDO з квітня 2023 року раз на тиждень зявляється інформаційне повідомлення, якщо використовується застаріла версія СУБД FireBird і рекомендації щодо переносу даних на FireBird 3.0.

Зараз найпростіший варіант оновлення СУБД FireBird - резервна копія даних, перевстановлення FREDO, встановлення останніх оновлень й відновлення даних з резервної копії формату *.ZBF.

Також, ви можете скористатись інструкцією по міграції на Firebird 3, що розміщена у відповідній статті нашої Бази Знань.

Перед виконанням будь яких дій не забудьте створити резервну копію даних FREDO.


8 травня
  • доопрацьовано Протокол документа - до групи записів Документообіг з контрагентом у блок Прийом додано новий рядок "Дата та час відправки документа контрагентом";
  • оновлено кореневі сертифікати ЦСК "Україна";
  • оновлені Довідники;
  • нові та змінені Форми.