Лінія консультації

(Технічні питання)
+38 (044) 294-66-94
[email protected]

Офіс

(Ліцензії, оплати, рахунки)
+38 (044) 294-66-91
[email protected]

Відновлення запису у реєстрі ОС для локальної версії FREDO


⚠️ Увага! Уважно прочитайте інструкцію, та виконуйте всі дії в точності так, як вказано в інструкції. У разі виникнення будь-яких складнощів у розумінні необхідних дій або їх виконання, зверніться за допомогою до технічного спеціаліста, який обслуговує вашу комп’ютерну техніку.

Для відновлення запису у реєстрі ОС для локальної версії FREDO версії 01.03.001 або новішої необхідно виконати наступні дії:

  1. Створити текстовий файл на комп'ютері, де виникає проблема.
  2. Відкрити створений файл та вставити до нього наступний текст:
Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\IntellectService\BusinessDoc30]
"PATH"="C:\\Program Files (x86)\\FREDO\\FREDO"
"APPDATA"="C:\\ProgramData\\FREDO\\FREDO"
"ServiceName"="-1"
"Port"="-1"
"Type"="FB"
  1. В записі "PATH" необхідно змінити шлях до виконуваних файлів (каталог, де знаходиться файл ezvit.exe) встановленого екземпляру FREDO на коректний при необхідності. Зверніть увагу на подвійні "\\", які відокремлюють частини шляху один від одного, ними потрібно замінити одинарні "\" у разі копіювання шляху з провідника ОС.
  2. В записі "APPDATA" необхідно змінити шлях до користувацьких даних (каталог, де знаходиться база даних програми - каталог db та файл zvit.fdb у ньому) встановленого екземпляру FREDO на коректний при необхідності. Зверніть увагу на подвійні "\\", які відокремлюють частини шляху один від одного, ними потрібно замінити одинарні "\" у разі копіювання шляху з провідника ОС.
  3. Якщо виконувані файли та користувацькі дані знаходяться в одному каталозі - в обох записах "PATH" та "APPDATA" потрібно вказати однаковий, коректний шлях.
  4. Зберегти файл, та змінити його розширення на .reg
  5. Запустити його подвійним кліком миші та погодитись на внесення змін до реєстру ОС.