Імпорт із dbf файлів |
У форматі dbf у програму можуть імпортуватися Таблиці (5-9) звіту з єдиного внеску.
У програму можна імпортувати вже заповнені в інших бухгалтерських програмах Таблиці, а також додати до вибраних таблиць пропущені раніше записи. В програму можна імпортувати таблиці (5 – 9). Імпорт виконується у наступній послідовності: 1. Оберіть команду Файл – Імпорт – Імпорт з DBF. 2. Відкриється вікно Імпорт єдиного внеску. У полі Оберіть кодування вкажіть потрібне значення. У полі Оберіть каталог для імпорту вкажіть шлях до каталогу розміщення dbf-файлів. Назви таблиць звітів залежать від версії звітів, що опрацьовуються:
3. Поля Таблиці 5, Таблиці 6, Таблиці 7, Таблиці 8, Таблиці 9 заповняться автоматично, виходячи із наявності файлів у вказаному каталозі. 4. Натисніть ОК для початку процесу імпорту. 5. По закінченні процедури, система виведе протокол імпорту даних. Якщо імпорт не виконаний, буде повідомлена причина. 6. Звіти поміщаються у модуль, як ПОЧАТКОВИЙ ЗВІТ. Всі таблиці після імпорту потрібно відкрити, перевірити (F4), оновити поля (F5) та зберегти (Ctrl+S). Поля, які не передбачені у структурі DBF, заповняться поточними даними (дата, номер аркуша) та даними із картки установи. Переглянути їх можна у паперовій формі звіту (меню Правка /Електронна форма або F11). Після перевірки всіх імпортованих звітів потрібно створити відсутні таблиці.
У разі, якщо потрібно імпортувати декілька файлів та потім "звести" всі такі файли в один звіт, використовується функція Консолідувати звіти. Якщо при імпорті з dbf файлів у таблицях знайдені пропущені записи, їх можна додати окремо за допомогою функції Додати рядки з DBF (з файлів, що містять такі пропущені записи). Імпорт додаткових рядків у таблиці за допомогою функції "Додати рядки з DBF" Функція Додати рядки з DBF дозволяє вносити додаткові (пропущені) записи у вже заповнені таблиці модулю (з 5 по 9). Додаються рядки одночасно тільки у одну обрану у модулі таблицю. Виконується для обраної в модулі таблиці:
Далі відкривається діалогове вікно для вибору DBF файлу для імпорту (що відповідає таблиці), рядки із якого потрібно додати у обрану таблицю.
Після закінчення імпорту відкривається "Протокол імпорту даних", у якому повідомляється про результат імпорту. Якщо імпорт успішний, в обрану таблицю будуть додані нові записи. Далі потрібно відкрити всі Таблиці, в які додані рядки, перевірити (F4), оновити поля (F5) та зберегти (Ctrl+S). |