Таблиця 6 "Відомості про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам" |
Звіт створюється по всьому реєстру співробітників, які працювали у відповідному звітному періоді, враховуються дати прийняття та звільнення, а також наявність позначки у полі Ознака фізичної особи СПД у картках Фізичних осіб. Зверніть увагу! Внесені зміни у довідники, які підключені до таблиці:
В електронній таблиці 6 згідно з оновленою формою J3040613 змінена назва колонки 19.
Після відкриття таблиця АВТОМАТИЧНО заповнюється списком із реєстру співробітників. Якщо в картці співробітника заповнені відповідні поля, дані з них будуть перенесені в поля таблиці:
Ця ознака використовується для контролю сум донарахування до мінімальної заробітної плати
Далі для кожної особи потрібно заповнити дані у рядку.
Зверніть увагу! У новій 13 версії звіту цей довідник доповнений новими категоріями застрахованих осіб. 2. Якщо по одному співробітнику у звітному місяці потрібно внести декілька записів (заробітна плата, відпускні, лікарняні…), потрібно додати новий рядок (рядки) з записом такого співробітника (із довідника Співробітники) і в них вказати різні категорії ЗО. Для цього потрібно:
Нагадуємо, що по кожній застрахованій особі записи потрібно вносити з урахуванням черговості відображення виплат. Як відсортувати записи - див. у розділі Сортування записів на одного співробітника.
Зверніть увагу! У новій 13 версії звіту цей довідник доповнений новим типом нарахувань 15. 4. Обов’язково потрібно вручну внести місяць та рік, у яких проводяться нарахування, у відповідні колонки. Варіанти заповнення колонки Місяць та рік перераховані у виносці під таблицею. Переглянути їх можна, якщо переключитись у друковану форму (F11).
Важливо! У відкритій таблиці реалізована можливість автоматичного групового заповнення даних про співробітників: категорія, місяць, рік, кількість днів перебування у трудових відносинах. Оберіть Правка – Групова заміна полів та заповніть необхідні дані. Доробка дозволяє пришвидшити та частково автоматизувати заповнення таблиці. 5. Суми нарахувань та суму єдиного внеску потрібно внести вручну у відповідні колонки. 6. Вручну також вносяться дані у колонку 19 - сума різниці між мінімальною з/п та фактично нарахованою з/п. 7. Якщо на одного співробітника існує декілька записів і загальна сума доходу за ними менша мінімальної, то донарахування до мінімальної з/п відображається окремим рядком з типом 13. 8. У таблиці реалізована можливість перерахунку даних. Виконується одним із способів:
Дане доопрацювання виконане для перерахування сум за методикою згідно Наказу Мінфіну № 449 і виконується у всіх рядках для колонок:
Після формування таблиці потрібно:
Далі в таблиці потрібно відсортувати записи по співробітниках. Сортування виконується, якщо послідовність записів у таблиці 6 не відповідає вимогам Наказу № 511. Це може бути після завантаження із DBF чи PFZ файлів або після заповнення таблиці 6 безпосередньо в програмі, коли користувач вносив записи без врахування вимог постанови.
Для зручної роботи з даними є можливість сортувати дані співробітників у Таблиці 6 за ІПН, ПІБ та іншими параметрами. Для сортування натисніть на заголовок відповідної колонки. Також можна зберегти Таблицю 6 у форматі pdf. Для цього у вкладці відкритої таблиці виконайте команду меню Файл - Друк у pdf. За замовчуванням, дані, збережені у форматі pdf, відсортовані по алфавіту за прізвищами співробітників. Щоб зберегти сортування співробітників за ІПН або іншими параметрами, перед друком у pdf відсортуйте таблицю за потрібною колонкою та виконайте команду меню Файл – Зберегти сортування таблиці. Після чого оновіть поля (F5) та перерахуйте документ (F6). |