Журнал вхідної-вихідної кореспонденцї |
Журнал вхідної-вихідної кореспонденції доступний у всіх розділах системи, за винятком розділу Довідники. У журналі в систематизованому вигляді зберігається вся інформація про електронне листування користувача, тобто ведеться архів всіх відправлених та отриманих документів - звітів та електронних квитанцій про їх стан, первинних документів. Дані до журналу заносяться автоматично підчас підписання та відправлення звітних документів. Редагування та видалення записів у журналі неможливе! Журнал вхідної-вихідної кореспонденції має вигляд ієрхаричного списку, який в згорнутому вигляді містить назву відправленого/отриманого документа і дату та час відправки/отримання. Повна інформація стосовно обігу чи стану документа закріплена за кожною із позицій Журналу. Достатньо розгорнути той чи інший документ, щоб її побачити. Записи містять назву операції - відправлено чи отримано, дату та час здійснення операції, назву адресата та його електронну адресу, найменування файла електронної пошти. Подвійний клік лівою клавішею миші на документі або на його записі відкриває Протокол роботи з документом, який формується системою в момент накладання ЕП. Протокол відображає повну інформацію про стан документа і його властивості. Кожний з пунктів Протоколу містить дату та час здійснення операції, а для перегляду її змісту достатньо обрати потрібний рядок.
З часом документація буде накопичена в достатньо великих об'ємах.В журналі передбачені зручні функції сортування інформації за датою та за типом адресата. Користування ними дуже просте і значно полегшує та прискорює пошук інформації в журналі. За допомогою полів [Дата] з і [Дата] по вкажіть період для відображення корреспонденції. Дату можна внести як вручну, так і скориставшись вбудованим календарем. Таким чином Ви будете бачити тільки ту кореспонденцію, що задовольняє вимогам відбору.
Для отримання кореспонденції натисніть кнопку на панелі інструментів (дана кнопка доступна в усіх модулях системи) чи функціональну клавішу F9. Відкриється стандартне вікно підписання доркументу, де порібно ввести пароль доступу до секретних ключів. Натисніть ОК. Розпочнеться процесс завантаження надісланої кореспонденції. Після закінчення завантаження система виведе повідомлення про наявність або відсутність нової кореспонденції. |