FREDO припиняє підтримку роботи сервісів на застарілих версіях операційних систем Windows

28.11.2019

Починаючи з оновлення 01.01.028, яке вийде найближчими днями, припиняється підтримка роботи сервісів FREDO Звіт та FREDO ДокМен на ОС Windows ХР та інших операційних системах, підтримка яких офіційно припинена корпорацією Microsoft.


Ми завжди турбуємось про наших клієнтів і намагаємось зробити безпечний продукт, який можна використовувати на різних операційних системах (ОС). Розуміючи, що іноді у наших клієнтів використовуються далеко не сучасні комп'ютери з застарілими і знятими з підтримки операційними системами, ми до останнього намагалися підтримувати такі ОС, як Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2003 і т.ін. Але розвиток інформаційних технологій, і, перш за все, підтримка на високому рівні безпеки даних, вносять свої коригування. Корпорація Microsoft поступово припиняє підтримку застарілих ОС.


Для підприємства, яке подає електронну звітність, яке перейшло на електронний документообіг, одним з найважливіших аспектів ведення діяльності є захищеність електронних даних. І якщо ОС не підтримується розробником, а отже, не забезпечує надійний рівень захисту даних, потрібно переходити на нові сучасні ОС.

Список ОС, на яких не підтримується робота сервісів FREDO з оновлення 01.01.028:

  • Windows XP (всі версії)
  • Windows Vista (всі service pack)
  • Windows 7 (без SP1)
  • Windows 8 (окрім Windows 8.1)
  • Windows Server 2003 (всі service pack)
  • Windows Server 2008 (всі service pack, окрім Windows Server 2008 R2)


Після встановлення вказаної версії, весь функціонал програми буде працювати в звичному режимі, але наступні оновлення будуть недоступні.

Будь ласка, подбайте про перехід на одну з актуальних версій ОС Windows з встановленням всіх оновлень для систем безпеки.

Нагадуємо, що один із засобів збереження даних - створення резервної копії програми. Налаштувати автоматичний процес створення архіву програми, резервного копіювання можна за допомогою Планувальника завдань. Для зменшення розміру архіву та збільшення швидкодії програми радимо створювати архіви документів за періодами та переносити їх до окремого від програми архіву. Бажано завжди мати декілька архівних копій, які зберігаються на різних носіях